آپدیت اندروید ۸٫۱ نوکیا ۲ خود می تواند یه خبر شوکه کننده باشد چرا که دستگاهی در این رده قیمتی اصلا انتظار آپدیت نخواهد داشت،‌حداقل دیگر تولیدکننده های اندروید این دید را به ما ارایه کردند. حالا اما Juho Sarvikas مدیر اجرایی نوکیا به صورت رسمی از ارایه این آپدیت اندروید ۸٫۱ نوکیا ۲ خبر داده و از این رسمی تر نمی شود! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید درباره این آپدیت صحبت کنیم.

    هر چند خبر ارایه آپدیت اندروید ۸٫۱ نوکیا ۲ خبری است خوشحال کننده اما در روی مقابل می توان دید که هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه آن مشخص نشده است. با این شرایط می توان انتظار داشت که چند ماهی بعد شاهد عرضه رسمی باشیم. به گفته وی آپدیت اندروید ۸٫۱ قابلیت های ویژه ای از پروژه Android Go را خواهد داشت که مهم ترین آن ها را می توان پیشرفت های مدیریت رم دانست. بدین صورت ما با گذشت زمان شاهد بهتر و بهتر شدن نوکیا ۲ خواهیم بود.

    نوکیا ۲ در حال حاضر با اندروید ۷٫۱٫۱ و قمیت زیر ۱۰۰ دلار عرضه می شود که می توان گفت بازار بازخورد خوبی را به نوکیا ۲ نشان دهد. خبر ارایه آپدیت اندروید ۸٫۱ برای دستگاهی در این رده قیمتی می تواند حتی این بازخورد را بهتر هم بکند. نظر شما چیست؟ شرکت HMD می تواند نوکیا ۲ را به گزینه ای جذاب برای مشتریان رده قیمتی ارزان تبدیل کند؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس