به گزارش آینده نگری ایران از شاتا، علی علی آبادی فراهانی با اعلام اینکه ثبت نام در سایت ثبت سفارش خودرو از امروز ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز شده است، تصریح کرد: مصوبه ابلاغی دیروز هیئت ­­وزیران در مورد واردات خودروهای سواری، تکمیل آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو مصوب سال ۱۳۸۲ و اصلاحات آن بود.

    وی با بیان اینکه ماده (۱۳) تا (۱۷) به آیین نامه مذکور اضافه شده است، افزود: در ماده (۱۳) تأکید شده که واردات خودرو منوط به داشتن نمایندگی رسمی و زیرساخت‌های لازم برای ارایه خدمات پس از فروش است.

    علی آبادی فراهانی در خصوص وارداتِ­­ اشخاص غیرنماینده نیز گفت: وارداتِ­ اشخاص حقیقی و حقوقی غیر نماینده در صورتی که با نمایندگان رسمی قرارداد ارایه خدمات پس از فروش منعقد کنند، امکان پذیر است.

    مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با تشریح ماده ۷ آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو مصوب اسفندماه ۹۵ هیئت­­وزیران، افزود: خودورهای وارداتی که از سال ساخت آن‌ها کمتر از یکسال گذشته است نیز امکان ثبت سفارش دارند و امروز دهم دی ماه که آخرین روز سال میلادی ۲۰۱۷ محسوب می شود، آخرین فرصت ثبت سفارش خودروهای با سال ساخت ۲۰۱۶ است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس