حتما می دانید چند روزی است که عملکرد تلگرام با اختلال رو به رو شده است. برای این مدت موقت برخی کاربران به سمت پیام رسان های مشابه روی آورده اند. پیام رسان سروش یکی از این گزینه است که برخی کاربران اما گزارشی از گرفتن دسترسی اجباری حافظه داخلی ارایه کردند. ما کنجکاو شدیم و دباره اجبار دستری حافظه داخلی دیگر پیام رسان های داخلی و خارجی تحقیقی کردیم که آن را با شما در میان می گذاریم. در ادامه با ما در آینده نگری ایران همراه باشید تا ببینیم آیا پیام رسان سروش جاسوسی می کند؟

  همانطور که در ویدیو دیدید، به صورت کلی نمی توان گفت که پیام رسان سروش جاسوسی می کند اما اجبار شبهه برانگیز این برنامه برای دسترسی به حافظه داخلی دستگاه شما واقعا بی دلیل است. شما پس از ایجاد محدودیت برای تلگرام به پیام رسان دیگری کوچ کرده اید یا منتظر برطرف شدن محدودیت ها هستید؟ چقدر نگران حریم شخصی خود هستید و چقدر دسترسی برنامه ها را بررسی می کنید؟ نظر شما درباره این موضوع چیست؟

  farsitech
  آینده نگری ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :


  | |
  | |
  کانال تلگرام آینده نگری ایران© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس