پیکسل ۲ ایکس ال شاید دستگاه پر ایرادی باشد اما هیچکس نمی تواند این واقعیت که دوربین فوق العاده ای دارد را کتمان کند. یکی از دلایل این خروجی عالی را می توان علاوه بر سخت افزار بسیار خوب در پردازش تصویر قوی دید. در گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال بدون استفاده از دوربین دوم شما می توانید تصویر پرتره ثبت کنید اما گوگل این توانایی را به نسخه های قدیمی دستگاه های خود اضافه نکرده است. امروز به لطف یکی از توسعه دهنده های علاقه مند شاهد فعال کردن حالت پرتره دوربین نکسوس ۵X و نکسوس ۶P با Camera NX V7.3 هستیم. با استفاده از این برنامه شما قادر به فعال کردن این حالت روی پیکسل های نسل اول نیز هستید. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید.

    به لطف توسعه دهنده Charles Chow حالا حالت پرتره دوربین نکسوس ۵X و نکسوس ۶P با استفاده از برنامه Camera NX V7.3 ارایه خواهد شد. وی تصور می کرده که حالت پرتره فقط با استفاده از داده های PD (شاید مخفف شناساکننده پیکسل) گرفته شده از دوربین اصلی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال ممکن است اما دوربین سلفی این دستگاه ها بدون آن سخت افزار نیز می تواند خروجی مناسبی را ارایه کند، پس این توسعه دهنده به فکر ارایه حالت پرتره برای دوربین اصلی نکسوس ۵X، نکسوس ۶P، پیکسل و پیکسل ایکس ال افتاده است.

    برنامه Camera NX V7.3 که بر اساس Google Camera 5.1.016 توسعه داده شده است به کاربران دستگاه های بالا اجازه می دهد تا عکاسی حالت پرتره را داشته باشند. شما می توانید این برنامه را ۸٫۱ و دستگاه هایی که نام بردیم نصب کنید.

    دانلود برنامه Camera NX V7.3

    شما موفق به نصب این برنامه شدید؟ عکاسی پرتره با استفاه از موبایل چقدر برای شما اهمیت دارد؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس