چند روز پیش در آینده نگری ایران خواندیم که آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸ به صورت آزمایشی برای نسخه اسنپدراگون ۸۳۵ عرضه شد. این حالا اما خبر می رسد که آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸ نسخه اگزینوس رسما منتشر شده است و این یعنی نسخه جهانی بدون گرفتن نسخه آزمایشی مستقیما به اندروید ۸ آپدیت خواهد شد! در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این آپدیت بیشتر بدانیم.


  همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید گلکسی نوت ۸ کاربری که این تصویر را در شبکه اجتماعی Reddit به اشتراک گذاشته است، نسخه اگزینوس ۸۸۹۵ بوده و به اندروید ۸ آپدیت شده است. نسخه اگزینوس گلکسی نوت ۸ همان نسخه جهانی این دستگاه بوده که به صورت رسمی در کشور ما نیز وارد شده است. شماره ساخت یا همان بیلدنامبر آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸ عبارت است از R16NW.N950FXXU2CRA1.DM و تغییرات زیر را به گفته کاربر مذکور برای گلکسی نوت ۸ به ارمغان آورده است:

  آپدیت اندروید 8 گلکسی نوت 8

  آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸

  آپدیت اندورید ۸ گلکسی نوت ۸ رابط کاربری جدید سامسونگ اکسپرینس ۹ را نیز به این دستگاه اضافه می کند که پیشرفت ها و بهبودهای قابل توجهی را عملکرد آن حاصل خواهد کرد. اگر علاقه مندید تغییرات را به صورت تصویری ببینید توصیه می کنیم ویدیو این مطلب را حتما ببینید:

  تغییرات اندروید ۸ گلکسی نوت ۸ نسبت به اندروید ۷

  اگر گلکسی نوت ۸ دارید به ما بگویید که آیا آپدیت اندروید ۸ آن را دریافت کرده اید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس