اسکرین شات یکی از مواردی است که همه ما هر روزه از آن استفاده می کنیم، ضمن اینکه امیدواریم عادت بد اسکرین شات گرفتن از محتوای شخصی دیگر کاربران محو شود، امروز می خواهیم به انتشار نرم افزار اسکرین شات اچ تی سی (HTC) اشاره کنیم. شرکت های مختلف قابلیت های ویژه ای برای اسکرین شات ارایه می کنند، از پیشرفته ترین آن ها می توان به ارایه سامسونگ روی گلکسی نوت ۵ حدود ۲٫۵ سال پیش اشاره کرد که سپس مرحله به مرحله به دیگر دستگاه ها نیز اضافه شد. حالا اچ تی سی می خواهد اسکرین شات گرفتن روی دستگاه های این شرکت تایوانی به همان سادگی و سرعت باشد! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا با نرم افزار اچ تی سی Screen Capture آشنا شویم.

  نرم افزار اسکرین شات اچ تی سی

  نرم افزار اسکرین شات اچ تی سی

  حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی یک اسکرین شات ثبت می کنید محتوای مورد نظر ادامه دار باشد، مثلا صفحه وب سایت آینده نگری ایران! در حالت عادی اگر بخواهید از تمام محتوا اسکرین شات بگیرید باید مدام اسکرول کرده و دکمه های کم کردم صدا و قفل را با هم بفشارید! خب این راه خیلی هوشمندی نیست که موبایل هوشمند ما بخواهد آن را ارایه کند.

  امروز در آپدیت اچ تی سی برای برنامه Edge Launcher شاید کاربران کمی به این دقت کرده باشند که برنامه Screen Capture اچ تی سی نیز به دستگاه شان اضافه شده است. به لطف این نرم افزار اسکرین شات شما قادر خواهید بود که اسکرین شات ادامه بگیرید، آن را ویرایش کنید، بخشی از آن را جدا کنید، روی آن بنویسید و در لحظه آن را به اشتراک بگذارید! این خیلی خوب و کاربردی است و مسلما کاربران اچ تی سی از اضافه شدن آن به دستگاه شان خوشحال خواهند بود.

  نرم افزار اسکرین شات اچ تی سی فقط برای دستگاه های این شرکت قابل دانلود خواهد بود و البته حداقل داشتن اندروید ۷ نیز الزامی است. شما می توانید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری گوگل از لینک زیر دانلود کنید:

  دانلود نرم افزار اسکرین شات اچ تی سی

  اگر موبایل اچ تی سی دارید و برنامه Screen Capture این شرکت را نصب کردید لطفا تجربه کاربری خود را با ما و دوستان آینده نگری ایران خود در میان بگذارید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس