موبایل های ما علاوه بر دوربین خیلی خوبی که برای عکاسی دارند به ما اجازه فیلم برداری بسیار خوبی نیز می دهند. حالا همه پرچمدارهای تلفن همراه فیلم برداری ۴K دارند و اکثر آن ها به صورت حرکت آهسته فیلم برداری می کنند. برخی از این دستگاه ها با دو دوربین و برخی با یک دوربین عرضه شده که هر کدام یک قابلیت ویژه دارند. اما سوال اینجاست، کدام یک بهترین دوربین فیلم برداری موبایل سال ۲۰۱۷ خواهد بود؟ در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا پاسخ این سوال را زا TheVerge بپرسیم.

    به صورت کلی می توان گفت گلکسی نوت ۸ بهترین کیفیت فیلم برداری را چه با دوربین اصلی و چه با دوربین جلو دارد. رزلوشن بالا، کیفیت تصویر بسیار خوب، لنز دوم تله برای زوم ۲ برابر بدون افت کیفیت و لرزشگیر اپتیکال و دیجیتال برای حذف لرزش دست. کیفیت صدای ضبط شده توسط این دستگاه نیز بر خلاف پیکسل ۲ ایکس ال و آیفون X استریو بوده که اهمیت زیادی دارد.

    در مقام دوم می توان بین گوگل پیکسل ۲ ایکس ال و آیفون X انتخاب کرد، دستگاه هایی که هر کدام توانایی ویژه خود را دارند اما در کل می توان مقام دوم با به آیفون X داد. نماینده الجی که شاید انتظار داشتیم اینجا رتبه اول را داشته باشد از نگاه Theverge شانس بهتری از مقام چهارم ندارد. لنز دوم این دستگاه هر چند می تواند زایه دید بسیار بازی را ثبت کند اما از نظر کیفیت کلی گویا مطلوب آن ها نبوده است. با این وجود نمی توان از توانایی تنظیمات دستی فیلم برداری این دستگاه چشم پوشی کرد.

    نظر شما چیست؟ چقدر با موبایل خود فیلم برداری می کنید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس