تست مقاومت های مختلفی را در آینده نگری ایران دیدیم که همه به لطف کانال یوتیوب JerryRigEverything تهیه و تولید شده بودند پس هیچ بعید نیست که قابل تعمیرترین و مقاوم ترین موبایل سال ۲۰۱۷ نیز از همین کانال معرفی شود! در ادامه با ما همراه باشید تا گوشی های تلفن همراه هوشمند لایق این عنواین را بشناسیم.

  همانطور که دیدید از نگاه وی قابل تعمیرترین موبایل سال ۲۰۱۷ گوگل پیکسل است. در این دستگاه به راحتی هر چه تمام تر می توان نمایشگر را تعویض کرد و این موضوع بسیار مهمی است.

  غیر قابل تعمیرترین موبایل سال ۲۰۱۷ مربوط به هر ۳ آیفون معرفی شده در این سال می شود. آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X! این سه آیفون شیشه ای که نه فقط به خاطر شیشه ای بودن، بلکه به خاطر طراحی سوال برانگیز اپل در قاب شیشه ای پشت و هزینه سرسام آور تعویض آن در صورت شکستن یکی از نامعقول ترین خریدهای ممکن در زمینه موبایل های هوشمند است. در حالی که تعویض شیشه پشت الجی وی ۳۰ یا گلکسی نوت ۸ تنها ۱۵ تا ۲۰ دلار هزینه دارد، هزینه تعویض شیشه پشتی آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X به ترتیب ۳۵۵، ۳۹۹ و ۵۴۹ دلار است، یعنی به عبارت ساده تر شاید بهتر باشد در صورت شکستن شیشه پشت آیفون X خود، یک وان پلاس ۵T بخرید و ۵۰ دلار باقی مانده هر کاری که دوست دارید انجام دهید!

  نوکیا 6

  نوکیا ۶

  نوکیا ۶ لقب مقاوم ترین موبایل سال ۲۰۱۷ را از آن خود خواهد کرد، دستگاهی آلومینیومی که در این بازار پرچمدارهای شیشه ای می تواند علاوه بر ارایه مقاومت بسیار خوب از خود، توانایی ویژه ای در خراب نشدن را نشان دهد! پس از این انتخاب، گلکسی نوت ۸، گلکسی اس ۸ و الجی وی ۳۰ می توانند بهترین انتخاب در رده پرچمدار باشند.

  خجالت آور ترین موبایل های تست شده توسط وی یا به عبارت بهترین، بدترین کیفیت ساخت موبایل سال ۲۰۱۷ به آنر ۶ ایکس هوآوی و بلکبری کیوان می رسد! آنر ۶ ایکس مثل تکه ای شکلات می شکند و بلکبری کیوان شاهد از جا درآمدن نمایشگرش است. خوب آن که بلکبری به توصیه Jerry گوش می کند و مشکل کیفیت ساخت را برطرف می نماید. پس از این دو دستگاه باید گفت اچ تی سی U11 نیز یکی از ضعیف ترین طراحی های سال ۲۰۱۷ را از نظر مقاومت داشته است و دلیل را می توان در قاب دور دستگاه که قابل فشار دادن است، دید.

  بهترین نوآوری در طراحی نیز به اچ تی سی یو اولترا به نمایشگر یاقوت می رسد که بالاترین سطح مقاومت را در برابر خراشیدگی از خود نشان می دهد.

  نظر شما درباره تست مقاومت ها چیست؟ مقاومت تلفن همراه چقدر برای شما اهمیت دارد؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس