می دانیم که گلکسی A8 2018 به دوربین سلفی دوگانه مجهز شده است. گویا قرار است دوربین سلفی دوگانه بخشی از میان رده های لوکس سال ۲۰۱۸ باشد و فعلا گویا ایسوس، هوآوی، سامسونگ و سونی چنین تصمیمی دارند. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا دوربین دوگانه سلفی گلکسی A8 2018 را در عمل ببینید.

    تفاوت ویژه ای در دید شرکت های مختلف به دوربین دوگانه سلفی وجود دارد. مثلا ایسوس و سونی زاویه دید عریض را برای دوربین دوگانه سلفی برگزیده اند، سامسونگ از لنز دوم تله و هوآوی از دوربین دوم برای جمع آوری اطلاعات صحنه و ثبت تصویر پرتره بهره می برد. به صورت کلی نظر ما این است که نگاه سونی و ایسوس می تواند جذاب تر باشد چون ما معمولا می خواهیم در تصویر سلفی فضای بیشتری از صحنه دیده شود یا دوستان بیشتری در کادر جای بگیرند. دید سامسونگ و هوآوی نیز بد نیست و تصویر سلفی پرتره می توان خیلی جذاب باشد!

    حال تصور کنید دوربین دوگانه سلفی ترکیبی از یک دوربین تله و یک دوربین زاویه دید باز باشد! به نظر من این ترکیب خیلی بهتر است اما به هر حال فعلا ما در این مطلب می خواهیم به دوربین دوگانه سلفی گلکسی A8 2018 بپردازیم. سامسونگ برای این دستگاه دو دوربین ۸ و ۱۶ مگاپیکسلی را در جلوی آن در نظر گرفته است. اجازه بدهید چند نمونه ثبت شده توسط آن را با هم ببینیم:

    نظر شما درباره عملکرد دوربین دوگانه سلفی گلکسی A8 2018 چیست؟ فکر می کنید این قابلیت را دوست دارید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس