یک هنرمند ایرانی با کار روی برگ‌ درختان توانسته تصاویر هنری و آثار فوق العاده جذابی را به وجود بیاورد که چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.

  خلق تصاویر هنری و جذاب در دهه اخیر رشد چشم گیری داشته و شکل‌های جدیدی از آثار هنری پدید آمده‌اند که نظر مردم را به خود جلب کرده‌اند. این آثار توسط هنرمندان گمنام اما خوش‌ذوقی خلق می‌شود که هر کدام آنها دید متفاوت خود به جهان پیرامون را در قالب این آثار به باقی مردم ارائه می‌دهند.

  یک مهندس و بوکسور سابق ایرانی به نام امید اسدی ۳۸ ساله، که اکنون یک هنرمند بریتانیایی است، دست به خلق آثار هنری با استفاده از کار بر روی برگ‌های درختان زده که توجه زیادی را به خود جلب کرده است. او درباره کارهایش می‌گوید:

  هنر برای من راهی است که با آن نگاهی متفاوت به دنیا و جهان اطرافم می‌اندازم. در واقع هنر کار با برگ درختان، ریشه در کودکی من دارد، دورانی که یک رابطه عمیق بین من و طبیعت وجود داشت. به عنوان یک کودک من شروع به ایجاد شکل‌های با یک سوزن روی برگ‌ها و گل‌ها می‌کردم که البته این کار را زیاد تمرین نکردم.

  او ادامه می‌گوید:

  در سال ۲۰۱۲ بود که دوباره کار را به صورت جدی شروع کردم، از برگ‌ها به عنوان مواد اولیه برای ایجاد یک کار هنری با بهره گیری از تکنیک برش و حکاکی روی آنها استفاده کردم که البته کار بسیار زمان بری هم بود. در واقع این روش من، برای نشان متمایزکردن چیزی ساده ای بود که ما در اطرافمان می‌بینم و به آنها توجهی نمی‌کنیم، مگر اینکه خود آنها بتوانند توجه مارا جلب کنند.

  تصاویر هنری جذاب از نمونه کارهای این هنرمند

  تصاویر هنری که در ادامه می‌بینید حاصل پیوند خلاقیت و هنر کار شده روی برگ درختان است که نشان می‌دهد از ساده‌ترین وسایل و با کمی ذوق می‌توان آثا زیبا و قابل تاملی را به وجود آورد که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند و دیدی جدید از عناطر معمولی جهان به ما می‌دهد.

  تصاویر هنری

  تصاویر هنری

  تصاویر هنری

   

  تصاویر هنری

   

  تصاویر هنری

  تصاویر هنری

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس