ال جی وی ۳۰ پرچمدار خوبی از این شرکت کره ای است که بیش از ۴ ماه پیش رسما معرفی شد اما در بازارهای زیادی کم فروغ عرضه شد به شکلی حتی هنوز در بازار کشور عزیزمان نیز به صورت رسمی ارایه نشده است. پس از خبر دستور طراحی مجدد پرچمدار ۲۰۱۸ ال جی یعنی ال جی جی ۷ یا هر اسم دیگری که شاید داشته باشد، به نظر می رسد این شرکت از نقشه دوم یا همان Plan B برای نمایشگاه MWC 2018 استفاده کند. این نقشه دوم احتمالا معرفی ال جی وی ۳۰ با هوش مصنوعی (AI) خواهد بود. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

    طبق شایعات ال جی در همکاری با گوگل نسخه ویژه ای از الجی وی ۳۰ را رونمایی خواهد کرد که سرویس های دستیار هوشمند گوگل یا همان Google Assisstant را که بر مبنای هوش مصنوعی است، به شکل بهینه تری اجرا کند، حال اینکه این بهینه تر بودن به لطف پردازنده خاصی باشد یا همکاری نزدیک نرم افزاری بین این دو شرکت صورت بپذیرد مشخص نیست اما خبر مهم این است که ال جی جی ۷ در نمایشگاه MWC 2018 معرفی نخواهد شد، البته باز هم احتمالا!

    این نقشه برای الجی کمی نامعمول است اما شاید خبر از ارایه پرچمدارهای این شرکت در بازه های طولانی تر را به ما بدهد. هر چند ما در آینده نگری ایران چنین احتمالی را کمرنگ می دانیم. پیش از این الجی سابقه معرفی پرچمدارهای سری G تا پایان بهار یا حتی اوایل تابستان را نیز داشته است که اگر بازطراحی ال جی جی ۷ به آن زمان نرسد شاید این بازه از تاریخ چنین اتفاقی برای الجی بیفتد و الجی وی ۳۰ تبدیل به پرچمداری با بازه یک ساله کره ای ها شود.

    نظر شما چیست؟ چه احتمالی می دهید و چه انتظاری دارید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس