پس از عرضه رسمی سری گلکسی A8 2018 توسط سامسونگ حالا نوبت به شایعات پیرامون پایین رده های خانواده گلکسی جی (Galaxy J) است. امروز دستگاهی با مدل عجیب و غیر قابل انتظار SM-J720 در بنچمارک ها دیده شده که مشخصات آن هم مثل اسمش عجیب است! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا درباره دستگاه که احتمالا گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ یا گلکسی جی ۸ ۲۰۱۸ باشد صحبت کنیم.

  گلکسی جی 7 2018 یا گلکسی جی 8 2018

  گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ یا گلکسی جی ۸ ۲۰۱۸

  ابتدا اجازه بدهید توضیح دهیم چرا مدل SM-J720 عجیب است! سامسونگ مدل SM-J710 را برای گلکسی جی ۷ ۲۰۱۶ و SM-J730 را برای گلکسی جی ۷ پرو که در بعضی بازارها با نام گلکسی جی ۷ ۲۰۱۷ نیز شناخته می شود استفاده کرده است. در این بین مدل SM-J720 جا افتاده و تنها کاربرد آن برای گلکسی جی ۷ تحت اپراتور ورایزن امریکا با مدل SM-J727v بوده است. به همین دلیل مدل SM-J720 برای مدل به روزتر (چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر تاریخ عرضه) خیلی محتمل نیست.

  اما در مشخصات سخت افزاری MS-J720 علاوه بر استفاده از چیپست جدید اگزینوس ۷۸۸۵ به کار رفته در جدیدترین عضو خانواده میان رده لوکس گلکسی A8 2018 از ۴ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی استفاه شده که این ها خیلی خوب است اما نمایشگر ۵٫۵ اینچی به رزلوشن HD برای گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ یا گلکسی جی ۸ ۲۰۱۸ موضوع عجیبی است که نمی توان آن را درک کرد. این رزلوشن را در بنچمارک پایین می توانید مشاهده کنید:

  گلکسی جی 7 2018 یا گلکسی جی 8 2018

  گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ یا گلکسی جی ۸ ۲۰۱۸

  سیستم عامل اندروید ۸ به همراه رابط کاربری ناشناخته Samsung ss-Edition نیز از موارد تعجب برانگیز دیگر است. رابط کاربری که نام آن را شنیدم تا کنون در هیچ موبایل رسمی سامسونگ دیده نشده است. به صورت کلی با در کنار هم قرار دادن این دو بنچمارک که از دستگاهی با مدل SM-J720 منتشر شده است به دستگاهی معرفی نشده از سامسونگ می رسیم که در خانواده گلکسی جی قرار می گیرد و مشخصات مناسبی دارد.

  منبع مطلب همچنین احتمال تغییر نامی همانند تغییر نام خانواده گلکسی A را در خانواده گلکسی J نیز محتمل می داند. حتما به یاد دارید که گلکسی A8 2018 و گلکسی A8 2018 Plus به جای گلکسی A5 2018 و گلکسی A7 2018 معرفی شد، به همین دلیل احتمال معرفی گلکسی جی ۸ ۲۰۱۸ به جای گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ نیز موجود است.

  نظر شما چیست؟ شما چه دیدی به دستگاه مجهول سامسونگ دارید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس