دیروز خبر جذابی درباره جانشین وان پلاس ایکس یعنی وان پلاس ایکس ۲ (Oneplus X2) شنیدیم و خبر جذابی بود. می دانیم که وان پلاس مدل های زیادی تولید نمی کند و اکثر محصولات آن در رده پرچمدار است. وان پلاس ایکس تنها میان رده شرکت وان پلاس بود و استقبال نه چندان گسترده ای از آن شد. حالا در پاسخ شایعه ان پلاس ایکس ۲ (Oneplus X2) شاهد جوابی قاطع از موسس وان پلاس هستیم. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

    وان پلاس ایکس 2

    وان پلاس ایکس ۲

    کارل پی موسس وان پلاس امروز در توییتی که تصویر آن را می بینید، کاملا شایعات مربوط به وان پلاس ایکس ۲ (Oneplus X2) را رد می کند. وی همچنین کمی دلخور (!) به نظر می رسد و از خبرهای دروغین ناخرسند است. به عقیده وی خبرهای دروغین بزرگترین تهدید برای تمدن بشری است و اون می خواهد که همه سهم خود را در متوقف کردن چنین موضوعی داشته باشیم.

    حال که شایعات مربوط به وان پلاس ایکس ۲ (OnePlus X2) کاملا رد شد اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار پیرامون محصولات وان پلاس هستید باید بگویم که شاید تمرکز را روی وان پلاس ۶ (Oneplus 6) بگذارید بهتر باشد! این دستگاه اواسط ماه آینده میلادی یعنی جایی اواخر اسفند یا اوایل فرودین رونمایی رسمی خواهد شد.

    نظر شما درباره این شایعات و رد شایعات چیست؟ دوست داشتید وان پلاس ایکس ۲  واقعیت داشته باشد؟ چقدر به این برند علاقه مند هستید و آیا فکر خرید محصولی از آن را دارید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس