قابلیت تاچ سه بعدی و صفحه‌نمایش حساس به فشار قابلیتی بود که توانست به عنوان یک واحد از DNA محصولات اپل شناخته شود. با رونمایی از آیفون X شاهد حرکت انقلابی دیگر هستیم. فیس ‌آیدی قرار است امضای دیگری برای اپل در محصولات آینده باشد. در ادامه همراه باشید.

  بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های کره‌ جنوبی LG Innotek قرار است تولید TrueDepth camera را افزایش دهد و با همکاری یک شرکت چینی که به نظر می‌رسد شارپ باشد، این تولید به صورت انبوه در تعداد بالا انجام شود.

  اگر شایعات قبلی درست از آب در بیاید یعنی آیفون‌های آینده تحت عنوان  iPhone Xs و Xs Plus معرفی خواهند شد. جدای از این که قرار است تمام فناوری‌های قبلی بر روی این د.و دستگاه باشد، ما دستگاهی به عنوان iPhone 9 هم خواهیم داشت که با صفحه‌نمایش LCD معرفی می‌شود. این دستگاه نیز قرار است دارای فیس آیدی باشد و به زبانی دیگر در تمامی محصولات فیس آیدی به کار رود در نتیجه نیاز به شرکت هایی همانند الجی جهت تامین سخت افزار مورد نیاز هست.

  Atherton Research در گزارش خود اشاره کرد که ناچ و یا بریدگی بالای فعلی آیفون X قرار نیست در مدل‌های سال ۲۰۱۸ تغییری داشته باشد بلکه تغییرات این قسمت مربوط به مدل‌های سال آینده است. از جمله مهم‌ترین تغییرات هم می‌توان به اندازه آن اشاره کرد که قرار است باریک‌تر از قبل باشد.

  شاید در سال ۲۰۱۹ شاهد بازگشت سنسور اثرانگشت این بار به زیر پیکسل‌های صفحه‌نمایش باشیم. نظر شما چیست؟ آیا اپل نقشه خاصی برای امسال در سر دارد؟

   

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس