همانطور که می‌دانید قرار بود تا هوآوی در ماه فروردین از سری جدید گوشی‌های پی خود با نام پی ۲۰ رونمایی کند. حال این کمپانی به صورت رسمی این موضوع را تایید کرده است. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید.چند وقت پیش شایعه شده بود که هوآوی در ماه مارس از سری جدید پی با نام پی ۲۰ یا پی ۱۱ رونمایی می‌کند اما هم اکنون هوآوی این موضوع را به صورت رسمی تایید کرده است.

    عکسی از سمت هوآوی با موضوع رونمایی از سری جدید منتشر شده است که به حضور دوربین سه گانه در پشت دستگاه تاکید می‌کند. سه دایره در پس زمینه عکس وجود دارد که نشان می‌دهد باید منتظر رونمایی هوآوی از سری پی ۲۰ با دوربین اصلی سه گانه باشیم. همچنین اگر این موضوع برای شما کافی نیست باید بگوییم که حتی در جمله زیر تصویر، هوآوی از سه O استفاده کرده است و گفته است : See Mooore With AI.

    این مراسم در شهر پاریس در کشور فرانسه رُخ خواهد داد و انتظار داریم تا هوآوی از سه گوشی پی ۲۰ لایت ، پی ۲۰ پلاس و نسخه معمولی پی ۲۰ رونمایی کند. البته هنوز مشخص نیست که این سری چه اسمی خواهد داشت ولی بر اساس شایعات اخیر همان پی ۲۰ خواهد بود.

    به غیر از دوربین سه گانه یکی دیگر از مشخصات این گوشی به احتمال زیاد پردازنده اختصاصی هوآوی، کایرین ۹۷۰ است. همچنین شایعه شده است که هر سه مدل پی ۲۰ همانند آیفون ایکس یک حاشیه کوچیک در بالای صفحه خواهند داشت که محل قرار گیری سنسور‌های تلفن همراه و دوربین سلفی می‌باشد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس