سامسونگ تا چند سال پیش در زمینه انتشار بروزرسانی برای گوشی‌های پرچمدار خود، ضعیف بود و در برخی اوقات حتی آپدیتی برای آن‌ها منتشر نمی‌کرد اما طی این چند وقته و داغ شدن بازار تلفن‌های همراه، سامسونگ نیز مجبور به تغییر سیاست‌های خود نسبت به این موضوع شد. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید. انقلاب در زمینه طراحی برای گوشی‌های سامسونگ از گلکسی اس ۶ شروع شد و تا گلکسی نوت ۸، راه یافته است. گلکسی اس ۶ را می‌توانیم یکی از بزرگترین موفقیت‌های سامسونگ در زمینه ساخت موبایل ببینیم و حالا این کمپانی بزرگ قصد ارائه بروزرسانی اندروید ۸ را برای ۴ پرچمدار خود که در سال ۲۰۱۵ معرفی ‌شده‌اند را دارد.

    گلکسی اس ۶،گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۶ اج پلاس و نوت ۵ ، ۴ گوشی پرچمداری بودند که سامسونگ در سال ۲۰۱۵ از آنها پرده برداری کرد.

    یکی از اپراتور‌های آمریکا به نام T- Mobile نیز در وبسایت رسمی خود مطلبی مبنی بر این موضوع منتشر کرده است که می‌تواند احتمال ارائه بروزرسانی اندروید اوریو را بیشتر از قبل، جدی کند. اولین بار نیست که خبر بروزرسانی اندروید ۸ را برای پرچمدار‌های سال ۲۰۱۵ سامسونگ می‌شنویم ولی امیدواریم تمامی شایعه‌ها و مطالبی که در این مورد منتشر شده است همگی درست باشند و به زودی شاهد ارائه بروزرسانی از سمت سامسونگ باشیم.

    سری گلکسی اس ۶ و گوشی گلکسی نوت ۵ واقعا یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ هستند و بی اهمیتی سامسونگ به آنها واقعا اشتباه بزرگی است، با اینکه در سال ۲۰۱۸ هستیم ولی هنوز این سه گوشی، از پس هر برنامه‌ای بر می‌آیند و می‌توانند با دریافت بروزرسانی اندروید ۸ حتی بهتر از دیروز پردازش‌های خود را انجام دهند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس