سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان و جنجال‌های به وجود آمده، خودروی کیا اسپورتیج فیس لیفت جدید (Kia Sportage) با قیمت نجومی توسط شرکت اطلس خودرو وارد بازار ایران شد.

    پس از اعتراض و جنجال‌های فراوان بر سر قیمت اعلام شده توسط شرکت اطلس خودرو، نماینده رسمی خودروهای کیا در ایران، خودروی کراس اوور کیا اسپورتیج فیس لیفت جدید با قیمت عجیب و نجومی وارد بازار کشورمان شد.

    قیمت عجیب کیا اسپورتیج فیس لیفت

    پیش از این، مشتریانی که این خودرو را پیش خرید کرده بودند، واکنش‌های شدیدی به قیمت و نحوه تحویل اسپورتیج جدید از سوی شرکت اطلس خودرو نشان داده بودند و سرانجام این کراس اوور محبوب کره‌ای با قیمت عجیب حدود ۳۲۵ میلیون تومان وارد بازار شده است. قیمت کیا اسپورتیج فیس لیفت در نمایندگی، حدود ۲۸۰ میلیون تومان تعیین شده است.

    کیا اسپورتیج فیس لیفت

    کیا اسپورتیج در سال‌های اخیر به فروش بسیار خوبی در سراسر جهان از جمله بازار ایران دست پیدا کرده بود و حالا امیدوار است با مدل ۲۰۱۸ نیز بتواند به روند موفقیت خود ادامه دهد، ولی ممکن است قیمت‌های عجیب و نجومی اعلام شده، فروش این خودرو را تحت تاثیر خود قرار دهد. اسپورتیج جدید از نظر مشخصات فنی تا حدود زیادی مشابه دیگر محصول کیا یعنی سورنتو است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس