هواوی P20 و هواوی P20 پلاس گوشی های جدید هواوی هستند که تا چند هفته دیگر معرفی می‌شوند. حال اطلاعات جدیدی از هواوی پی ۲۰ و هواوی پی ۲۰ پلاس در وب‌سایت TENNA دیده شده است.

    صدور گواهی‌نامه TENNA، یکی از مهمترین گام‌ها پیش از معرفی و عرضه رسمی یک گوشی هوشمند است. به نظر می‌رسد هواوی پی ۲۰ (Huawei P20) با اسم رمز “Emily” و هواوی پی ۲۰ پلاس (Huawei P20 Plus) با اسم رمز “Charlotte” در حال پشت سر گذاشتن این گام مهم هستند؛ نام گوشی های بعدی هواوی در وب‌سایت TENNA دیده شده است.

    در حالی گوشی های جدید هواوی P20 و هواوی P20 پلاس در تنا لیست شده‌اند که از مخفف اسم رمز آنها، یعنی EML و CLT استفاده شده است. این اسمارت فون ها می‌بایست هر دو تست GSM و CDMA را پیش از عرضه در بازار بزرگ چین با موفقیت پشت سر بگذارند.

    در کنار این دو پرچمدار جدید هواوی، گوشی دیگری با نام ATU نیز در این وب‌سایت دیده می‌شود که به احتمال زیاد، مخفف Anne، اسم رمز هواوی پی ۲۰ لایت (Huawei P20 Lite) است.

    هواوی P20 و هواوی P20 پلاس در تنا رویت شدند

    ۲۷ مارس ۲۰۱۸ (۷ فروردین ۹۷) کنفرانس اختصاصی هواوی جهت معرفی موبایل های جدید هواوی پی ۲۰، هواوی پی ۲۰ پلاس و هواوی پی ۲۰ لایت برگزار خواهد شد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس