بزودی نسخه رسمی ویندوز ۱۰ رد استون ۴ عرضه عمومی خواهد شد و طبق رسم سال‌های گذشته مایکروسافت در خصوص ویندوز ۱۰ ، کمی قبل از عرضه عمومی و معرفی نسخه RTM یک نسخه از ویندوز ، عرضه نسخه آزمایشی نسل بعد آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد که ردموندی بزودی آزمایش بیلدهای رداستون ۵ را آغاز خواهند کرد.

  با آینده نگری ایران همراه باشید…

  در واقع اتفاقی که در حال حاضر در حال رخ دادن است ، همان تکرار تاریخ است. دقیقا همین روندی که در حال حاضر شاهد آن هستیم سال گذشته نیز رخ داد و مایکروسافت قبل از عرضه عمومی یک نسخه از ویندوز ۱۰ ، نسخه آزمایشی جدیدی را عرضه کرد.

  وب‌سایت Buildfeed می‌گوید که مایکروسافت به تازگی موفق شده است که نسخه جدید ویندوز ۱۰ در شاخه رداستون ۵ را کامپایل کند و این موضوع می‌تواند اینگونه تفسیر شود که مایکروسافت بزودی انتشار نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ را آغاز خواهد کرد.

  مایکروسافت شاخه جدیدی برای عرضه عمومی رد استون ۴ ایجاد کرده است و عرضه عمومی رد استون ۴ از ماه آینده میلادی به احتمال زیاد آغاز خواهد شد.

  مایکروسافت سال گذشته نیز در هنگامی که نسخه کریترز به بلوغ رسیده بود و زمان عرضه آن فرارسیده بود ، این نسخه را به شاخه دیگری از ویندوز اینسایدر انتقال داد و آزمایش نسخه رداستون ۴ ویندوز ۱۰ را آغاز کرد. نسخه‌های اولیه ویندوز ۱۰ رداستون ۴ در شاخه Skip Ahead رخ داد. طبق تجربه‌ای که ما از سابقه مایکروسافت داریم احتمالا این اتفاق بار دیگر رخ دهد.

  اولین بیلد از رداستون ۵ با شماره ۱۷۶۰۰ آغاز می‌شود و احتمالا مثل همان روال قبلی این نسخه نیز در شاخه Skip Ahead عرضه شود. مایکروسافت هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در خصوص چگونگی عرضه رداستون ۵ و امکانات آن ارائه نداده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که مایکروسافت برای عرضه این نسخه چه برنامه‌ای در نظر گرفته است. احتمالا در نسخه‌های اولیه رداستون ۵ شاهد تغییرات عمده‌ای نخواهیم بود.

  نظر شما در این رابطه چیست؟

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس