سامسونگ بعد از این که برای مدتی کوتاه انتشار آپدیت اندروید ۸ اوریو برای سامسونگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را متوقف کرد، اکنون عرضه آن را از سر گرفته است. کاربران پرچمداران سری S سال ۲۰۱۷ سامسونگ این آپدیت را به زودی دریافت خواهند کرد.

  سامسونگ برای مدتی تقریبا طولانی مشغول تست نسخه بتای اندروید ۸ اوریو برای سامسونگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس بود و هر از چند گاه، چند آپدیت نیز برای این نسخه منتشر می‌کرد. با وجود این تلاش‌ها برای باگ‌زدایی، بعد از انتشار نسخه پایدار اندروید ۸ اوریو برای سامسونگ گلکسی اس ۸ و برادر بزرگتر آن، مشکلی مهمی پدید آمد، به طوری که سامسونگ مجبور شد انتشار آن را متوقف کند.

  شرکت بعد از این که دلیل توقف آپدیت اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸ را مشخص کرد، صحبتی از زمان انتشار مجدد آن به میان نیاورد. در حالی که کاربران پرچمداران سری S سال ۲۰۱۷ سامسونگ سرگردان مانده بودند، به تازگی شاهد از سر گرفته شدن انتشار این به‌روزرسانی سیستم عامل برای آن‌ها هستیم.

  مشکل ریبوت شدن بعد از دریافت اندروید ۸ اوریو برای سامسونگ گلکسی اس ۸ رفع شده است

  ورژن آپدیت، برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به ترتیب G950FXXU1CRB7 و G955XXU1CRB7 بوده و حجم آن برای کاربرانی که اکنون نسخه دارای مشکل اندروید ۸ را دریافت کرده‌اند ۵۳۰ مگابایت است. حجم فایل برای آن دسته از کاربرانی که سیستم عامل دستگاه آن‌ها همچنان اندروید ۷ نوقا است، به مراتب بیشتر از این خواهد بود. در حال حاضر شاهد آغاز مجدد انتشار اندروید ۸ اوریو برای سامسونگ گلکسی اس ۸ در کشور آلمان هستیم، اما این اتفاق به زودی در سایر کشورهای دنیا نیز رخ خواهد داد.

  اندروید 8 اوریو برای سامسونگ گلکسی اس 8

  به محض انتشار خبر عرضه این به‌روزرسانی در دیگر کشورهای دنیا، خبر آن را منعکس خواهیم کرد. اگر شما نیز کاربر گلکسی اس ۸ و یا گلکسی اس ۸ پلاس هستید، در زمان دریافت اطلاعیه در دسترس بودن آپدیت به منظور دریافت، این موضوع را در بخش نظرات با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

  اندروید 8 اوریو برای سامسونگ گلکسی اس 8

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس