خبر بد برای سامسونگ، اولین روز فروش گلکسی اس ۹ متاسفانه نسبت به گوشی قبلی سری اس حدود ۳۰ درصد کمتر بوده است و هنوز گلکسی اس ۸ را در سطر قرار می‌دهد. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید.

    بنابر اطلاعات منتشر شده از منابع معتبر گلکسی اس ۹ در روز اول فروش خود تنها ۱۸۰ هزارتا فروش داشته است که این رقم نسبت به عدد ۲۶۰ هزارتایی گلکسی اس ۸ حدود ۳۰ درصد کمتر است و اس ۹ تنها ۷۰ درصد فروش داشته است.

    هنوز اطلاعات رسمی از سمت سامسونگ واسه آماردهی فروش این گوشی منتشر نشده اما منابع معتبر دیگر فروش این گوشی را ۷۰ تا ۸۰ درصد تخمین زده‌اند. این مورد را در نظر داشته باشید که این گوشی هنوز در فروش ویژه به سر می‌برد و تنها در کشور‌های کلیدی سامسونگ موجود و تا روز ۱۶ مارس خبری از فروش سراسری این گوشی نخواهد بود.

    گلکسی اس ۹ واقعا یکی از بهترین گوشی‌‌های ساخته شده توسط سامسونگ در سری S است. از دوربین عالی این گوشی که یک انقلاب جدید در زمینه تلفن‌های همراه بود تا سخت افزار قدرتمند و صفحه نمایش عالی همه و همگی باعث به وجود آمدن دستگاهی فوق‌‌العاده به اسم گلکسی اس ۹ شده‌اند.

    نظر شما درمورد فروش گلکسی اس ۹ چیست؟ چرا این گوشی با وجود داشتن ویژگی‌های کلیدی خیلی بهتر از اس ۸ نتوانسته فروش بهتری نسبت به این گوشی داشته باشد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس