همیشه وقتی صحبت از سرعت می‌شد، گوشی‌های شرکت اپل حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند ولی تنها بعد از گذشت چند سال، دیگر گوشی‌های آیفون، همان گوشی‌های پر قدرت قبلی نیستند که با اختلاف زیاد برنامه‌ها را نسبت به گوشی‌های اندرویدی باز کنند. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید.

     

    آیفون‌های اپل همیشه در زمینه سرعت چند گام جلوتر از پرچمدار‌های شرکت‌های مختلف بودند. سامسونگ که یکی از بزرگترین تولید کننده‌های تلفن همراه است نیز چند سالی بود که پا به پای اپل برای تصرف بازار موبایل می‌جنگید و طی این چند سال اخیر به راحتی توانسته اپل را پشت سر بگذارد و این موضوع را می‌توان از گوشی‌های با کیفیت و پرقدرت این کمپانی فهمید.

    گلکسی اس ۹ پلاس و آیفون ۸ پلاس گوشی‌هایی هستند که به ترتیب در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ معرفی شده‌اند. هرچند آیفون در اواخر سال ۲۰۱۷ معرفی شد و می‌توان این گوشی را یک گوشی ۲۰۱۸ هم حساب کرد. از آنجایی که آیفون ۸ پلاس از سخت افزاری مشابه به آیفون ایکس برخوردار است باید انتظار عملکرد یکسان را از این گوشی مثل ایکس داشته باشیم. این تست هفته پیش در آینده نگری ایران منتشر شد و گلکسی اس ۹ برنده آن و آیفون ایکس عملکرد خوبی نداشت.

    حال چرا دوباره یک ویدیو دیگر از گلکسی اس ۹ پلاس و آیفون ۸ پلاس قرار داده‌ایم؟ شاید از نظر سخت افزاری، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس یکسان باشند اما از نظر نرم‌افزاری آیفون ۸ پلاس همانند آیفون‌های گذشته است و خبری از ناچ و دکمه‌هوم نرم افزاری نیست بنابراین می‌توان انتظار عملکرد بهتری را از این گوشی در برابر گلکسی اس ۹ پلاس داشته باشیم.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس