برند PRODUCT RED متعلق به بنیاد RED است که به دنبال جذب بخش خصوصی برای افزایش آگاهی و منابع مالی برای کمک به از بین بردن اچ آی وی / ایدز در هشت کشور آفریقایی است. برندهای معتبری همچون نایک، اپل، کوکا کولا، الکترونیک آرتس، آرمانی، بیتس الکروتیکس و حتی سوپرسل و … با این بنیاد همکای می کنند و محصولاتی را تحت عنوان PRODUCT RED طراحی و تولید می کنند که تا ۵۰٪ از سود فروش آن محصولات به این بنیاد کمک می شود. یکی از پرفروش ترین و معروف ترین محصولات در این حرکت را می توان محصولات اپل دانست. حالا طبق شایعات خبر می رسد که آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رنگ قرمز (PRODUCT RED) امروز معرفی می شوند! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید.

    PRODUCT RED

    PRODUCT RED

    آیفون ۸، ۸ پلاس و آیفون X موبایل های شیشه ای هستند و از این نظر می توان گستره رنگ فراوانی برای آن ها داشت، با این وجود اما اپل گستره انتخاب کاربران خود را تنها به ۳ رنگ برای آیفون ۸ و ۸ پلاس و ۲ رنگ برای آیفون X کاهش داده است در حالی که آیفون ۷ پنج رنگ داشت! یکی از شایعات پیرامون این دستگاه ها این است که اپل به زودی رنگ های دیگری را برای تقویت فروش آیفون های کم فروغ ۲۰۱۷ خود ارایه خواهد کرد اما هنوز جزئیات دقیقی در دسترس نیست.

    به جز این که احتمالا اپل آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رنگ قرمز (PRODUCT RED) را امروز ۹ آوریل معرفی خواهد کرد البته احتمالا (!) انتظار می رود که آیفون X طلایی را نیز در کنار آن ها ارایه نماید. همچنین شارژر وایرلس AirPower که از زمان معرفی آیفون های ۲۰۱۷ با قابلیت شارژ وایرلس معرفی شده و هنوز به بازار ارایه نشده است نیز انتظار می رود که در این معرفی ارایه شود.

    محض اینکه شاید ندانید باید بگویم که این معرفی خیلی ساده و تحت یک خبر صورت خواهد پذیرفت و کنفرانس یا چنین چیزی برای آن دایر نمی شود که البته عقلانی هم هست! بسیار خوب، نوبت شماست، تا به حال از PRODUCT RED خرید کرده اید؟ کاش کمپین مشابهی در داخل کشور نیز اجرا می شد تا بتوان به این طریق کمکی به آن بخش هایی که نیازمندند،‌ داشت! نظر شما چیست؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس