شایعات زیادی درباره ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ)‌ در آینده نگری ایران خواندیم و خیلی از موارد را درباره آن می دانیم، از مشخصات سخت افزاری تا طراحی و تردیدهای ال جی برای یک ارایه موفق! هر چند از گوشه و کنار اخباری به گوش می رسد که ال جی موبایل از بازار ایران به صورت رسمی خارج می شود اما به هر حال بررسی شایعات پیرامون پرچمدار بعدی این شرکت کره ای خالی از لطف نیست. امروز در شایعه ای رنگ های ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ) لو رفتند و بریدگی نمایشگر تایید می شود. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا نگاهی به این شایعه داشته باشیم.

  پس از اینکه ال جی برای بریدگی نمایشگر ال جی جی ۷ (LG G7) از شما نظر خواست ما شنیدم که نام پرچمدار بعدی این شرکت، ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ) خواهد بود. سپس اولین تصویر از ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ) لو رفت و شاهد تایید شایعات بودیم. تقریبا می دانیم که ال جی جی ۷ (LG G7) اوایل خرداد و با قیمت بین ۸۵۰ تا ۹۵۰ دلار رونمایی خواهد شد و حالا با لو زفتن رندری طراحی و رنگ های ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ) دیده می شود.

  رنگ های ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ) پنج عدد خواهند بود و نام رسمی آن ها عبارت است از:

  • ۱- Aurora Black
  • ۲- Platinum Grey
  • ۳- Moroccan Blue
  • ۴- نسخه مات Moroccan Blue (سمت چپ اولین دستگاه)
  • ۵- Raspberry Rose

  موجود بودن این رنگ ها در بازارهای مختلف متغیر است اما رنگ مشکی حتما در تمام بازارها عرضه می شود. خوشبختانه شیشه ای شدن موبایل ها اگر در مقاومت آن ها تاثیر منفی داشته اما در تنوع رنگی آن ها تاثیر مثبت ارایه کرده است. اما دو نکته کلی درباره طراحی ال جی جی ۷ تینکیو وجود دارد که می تواند به آن ها اشاره کرد. ابتدا لوگوی ال جی!

  لوگو ال جی روی جی 7 تینکیو

  لوگو ال جی روی جی ۷ تینکیو

  ببخشید که این تصویر واقعا کوچک است اما برای تمرکز بیشتر آن را کراپ کردم! حالا روی قاب پشتی به جای ثبت مدل (مثلا G6) فقط لوگو ال جی وجود دارد. روی قاب جلویی هم همانند الجی وی ۳۰ خبری از لوگو ال جی نیست. به نظر می رسد که یا به صورت کلی گوشه های نمایشگر ال جی جی ۷ گردتر شده و شبیه به گلکسی اس ۹ است یا این رندر کمی متفاوت با چیزی که در واقع ال جی جی ۷ تینکیو خواهد بود، دیده می شود.

  موضوع دوم اما به طراحی دوربین دوگانه ال جی جی ۷ تینکیو و دکمه های فیزیکی باز می گردد. جایی که دوربین دوگانه در ادامه تغییر طراحی اپل (!) همه از حالت افقی به عمودی تغییر پیدا کردند و ال جی نیز این تغییر را برای دوربین ال جی جی ۷ تینیکو اعمال کرده است. همچنان اما ال جی معتقد است که دوربین دوم باید فوق عریض باشد و کاربرد آن بیشتر از عکاسی پرتره و تله در موبایل است! ما نیز عکاسی زاویه دید عریض را روی موبایل می پسندیم اما نه اینکه لنز تله از آن حذف شود! بله، یعنی ۳ دوربین با اپتیک های مختلف که متاسفانه فعلا به تحقق نپیوسته است.

  دوربین ال جی جی 7 تینکیو

  دوربین ال جی جی ۷ تینکیو

  همینطور دکمه مخصوص هوش مصنوعی مانند سامسونگ بیکسبی روی قاب کناری دستگاه و زیر دکمه های تنظیم حجم صدا قرار گرفته است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید ال جی جی ۷ تینکیو (LG G7 ThinQ) با این طراحی و رنگ ها می تواند در بازار موفق باشد؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس