اختلال در تلگرام ، امروز ۲۶ فروردین سبب شد دسترسی به تلگرام برای بسیاری از کاربران دشوار شود. این در حالی است که از مدت‌ها قبل اخبار ضد و نقیضی درباره فیلتر این پیام‌رسان شنیده شده و وجود اختلال در تلگرام ظن را به این سو می‌برد.

    امروز یکشنبه بیست و ششم فروردین ماه، بروز اختلال در تلگرام سبب شده دسترسی به آن برای بسیاری از کاربران غیر ممکن یا دشوار شود. اغلب کاربران موبایل دارای مشکل بوده و به نظر نسخه دسکتاپ این نرم افزار بدون مشکل کار می‌کند. نکته جالب اینجاست که با استفاده از نرم افزار تغییر آی پی، مشکل اختلال در تلگرام در گوشی های موبایل از بین می‌رود، به این معنی که خبری از مشکلات سرور نیست.

    ریشه اختلال در تلگرام

    همواره بعد از پدید آمدن اختلال در تلگرام، نخستین حدس به سوی دست‌‌کاری‌های عمدی می‌رفت، اما از آنجایی که طی ماه‌های اخیر و مخصوصا در سال جدید، اخبار زیادی پیرامون جدی شدن بحث فیلترینگ تلگرام شنیده شده است، اکنون کاربران، اختلال تلگرام را بیش از پیش به این موضوع ارتباط می‌دهند.

    اگر شما نیز برای کار با این پیام‌رسان با مشکل مواجه شده‌اید، با ذکر نوع اتصال و محل سکونت خود، مشکل را با ما و دیگر کاربران آینده نگری ایران در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس