گوگل امروز چند تصویر زمینه را برای استوری خود قرار داده است که در بخش هایلایت صفحه +۶ میلیون فالوری آن ها قرار گرفته است. این تصاویر زمینه مجموعه بهاری است که گوگل منتشر کرده و بد نیست که نگاهی به آن ها داشته باشیم و اگر دوست داشتید با کیفیت مناسب آن ها را از لینک مستقیم آینده نگری ایران دانلود کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

    صفحه اینستاگرام گوگل با فعالیت خود سعی می کند که کاربران را همراه خود نگاه دارد. در جدیدترین استوری هایی که این صفحه منتشر کرده چندین تصویر زمینه با طراحی متریال دیده می شود و همگی طرح بهاری دارند. شما می توانید این تصاویر زمینه را در گالری تصویر ببینید:

    شما می توانید با بازدید از صفحه اینستاگرام گوگل خودتان با رزلوشن نمایشگر دستگاه خودتون از استوری که در بخش هایلایت پروفایل آن ها قرار گرفته، تصویر زمینه خود را داشته باشید یا از فایل زیر همه این ۶ تصویر زمینه جدید و بهاری گوگل را دانلود کنید:

    دانلود تصویر زمینه جدید گوگل با لینک مستقیم

    هر چند من شخصا از این تصاویر زمینه جدید خیلی خوشم نیامده است اما به هر حال به روز بودن یکی از مواردی است که خیلی از کاربران دوست دارند. نظر شما درباره این تصور زمینه های جدید گوگل چیست؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس