شیائومی عموما عادت دارد که باتری های بزرگی روی موبایل های خود استفاده کند. این عادت از میان رده تا پرچمدار دیده می شود و خیلی کم پیش می آید که موبایلی از شیائومی حجم باتری زیر ۳۰۰۰ میلی آمپر داشته باشد. شیائومی می میکس ۲ اس با حجم باتری برابر نسل پیشین خود یعنی می میکس ۲، ارایه شده و چون چیپست جدیدتری دارد انتظار می رود که عمر باتری آن بهتر باشد اما حالا مشخص می شود که عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس (Mi Mix 2s) سوال برانگیز است! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

    عمر باتری شیائومی می میکس 2 اس

    عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس

    شیائومی می میکس ۲ اس با باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری انتظار ویزه ای در کاربر به وجود می آورد. نسل پیشین این دستگاه عمر باتری خیلی خوبی را ارایه نکرده بود و امیدوارم بودیم با عرضه نسل جدید و چیپست کم مصرف تر و قوی تر شاهد عملکرد بهتر باشیم که متاسفانه چنین موضوعی رخ نداده است. همانطور که در تصویر بالا می بینید، طبق تست باتری Gsmarena عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس (Mi Mix 2S) تنها قسمت وبگردی و به اندازه ناچیز بهتر شده است. پخش ویدیو زیر ۱۰ ساعت و وبگردی روی مرز ۱۰ انتظاراتی نیست که از یک موبایل با باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری وجود داشته باشد.

    همچنین مشخصا در بخش آماده به کار شاهد یک نتیجه غیر منطقی و پرسش برانگیز هستیم.امتیاز ۵۹ ساعت برای شیائومی می میکس ۲ اس واقعا کم است که در متن تست هم به آن اشاره شده و عنوان می شود که شاید مربوط به نرم افزار تسخه اولیه نمونه چین شیائومی می میکس ۲ اس باشد! ما اما با بررسی نسل های پیشین و حتی عملکرد شیائومی می میکس با باتری ۴۴۰۰ میلی آمپری می توانیم بگوییم اگر به دلیلی که ذکر شده است، تاثیری در تست وجود دارد، قابل چشم پوشی است و عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس همین حدود است که می بینید!

    نظر شما چیست؟ عملکرد شیائومی را در این زمینه چطور می بینید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس