پنج روز پیش بود که در آینده نگری ایران گلکسی اس ۹ قرمز را دیدیم. این دستگاه که همانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ لایت (هنوز معرفی نشده) رنگ قرمز شرابی را تجربه کرده است اما رنگی را به خانواده گلکسی اس (Galaxy S) باز گردانده است که در ابتدای معرفی گلکسی اس ۹ به نظر می رسد حذف شده باشد! بله، گلکسی اس ۹ طلایی رسما معرفی شده است و در ادامه درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

  گلکسی اس 9 قرمز

  گلکسی اس ۹ قرمز

  تنها مزیت قاب شیشه ای موبایل ها (البته ببخشید اگر شما شارژ وایرلس فعلی را مزیت می دانید!) این است که می توان رنگ های متفاوت تر و بیشتر را به موبایل ها اضافه کرد. سامسونگ شرکتی است که با ارایه گلکسی اس ۶ و بدنه شیشه ای آن که رنگ سبز لجنی خاصی در مدل گلکسی اس ۶ اج و رنگ آبی توپاز گلکسی اس ۶ موج جدیدی بین تولیدکننده ها با راه انداخت اما گلکسی اس ۹ یکی از کم تعداد ترین در تنوع رنگ بود!

  حالا و پس از معرفی گلکسی اس ۹ با رنگ قرمز شرابی یا همان Burgundy Red حالا یک رنگ طلایی نیز به مجموعه رنگ های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس اضافه شده که البته نام آن به همین سادگی ها هم نیست! رنگ طلایی طلوع خورشید (!) یا Sunrise Gold توصیفی است که سامسونگ برای این رنگ طلایی دارد و زیبا هم به نظر می رسد. در هر دو مدل مثل رنگ بنفش لالیک گلکسی اس ۹، شاهد فریم آلومینیومی همرنگ قاب پشتی هستیم اما قاب جلویی مشکی است.

  گلکسی اس 9 طلایی

  گلکسی اس ۹ طلایی

  با معرفی این دو رنگ جدید، حالا رنگ های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس از قرار زیر است:

  بنفش لالیک
  طلایی طلوع خورشید
  قرمز شرابی
  مشکی نیمه شب
  آبی مرجانی
  خاکستری

  رنگ طلایی گلکسی اس ۸ را اگر به یاد داشته باشید (و اگر ندارید به تصویر زیر از اینستاگرام من نگاه کنید!) براق تر و متفاوت تر بود. رنگ طلایی گلکسی اس ۹ به نظر می رسد که یک رنگ طلایی ساده تر باشد اما تا نگاه نزدیک های مناسب را نبینیم نمی توانیم درباره رنگ طلایی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس اظهار نظر کنیم. شما کدام رنگ طلایی را ترجیح می دهید؟ البته که رنگ طلایی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هم رنگ آرام و جذابی است! در مقایسه با آن چطور؟ انتخاب شما کدام است؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس