شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) بالاخره رسما معرفی شد و به زودی معرفی آن را در آینده نگری ایران با هم خواهیم خواند اما جالب است بدانید که همانند برخی از مراسم های معرفی دیگر امتیاز DxO دوربین شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) همزمان با مراسم مشخص شده و باید گفت دوربین دوگانه شیائومی می ۸ از دوربین دوگانه آیفون X بهتر و همر رتبه دوربین دوگانه گلکسی اس ۹ پلاس است! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا نگاهی به این بررسی داشته باشیم.

  امتیاز DxO دوربین شیائومی می 8

  امتیاز DxO دوربین شیائومی می ۸

  همانطور که در تصویر اصلی مطلب و نمودار بالا می بینید، امتیاز DxO دوربین شیائومی می ۸ برابر ۹۹ است. این امتیاز سبب می شود که دوربین دوگانه پرچمدار ۲۰۱۸ شیائومی هم رده با گلکسی اس ۹ پلاس و بهتر از آیفون X تلقی بشود. دوربین دوگانه شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) ترکیب ۱۲+۱۲ مگاپیکسل را دارد که دوربین دوم تله است. حسگر دوربین اول ساخت سونی به مدل IMX363 است و حسگر دوربین دوم ساخت سامسونگ به مدل S5K3M3 است. دوربین اول با f/1.8 و اندازه هر پیکسل ۱٫۴ میکرومتر و دوم دوم با f/2.4 و اندازه هر پیکسل ۱٫۰ میکرومتر ارایه خواهد شد.

  این دوربین همچنین با ویژگی های خاص AI یا همان هوش مصنوعی ترکیب شده تا بتواند تصاویر پرتره پیشرفته و خاص تری نسبت به رقبا ثبت کند. دوربین سلفی اما ۲۰ مگاپیکسل است که خب در تست های DxO بررسی نمی شود. با این اوصاف ۱۰ دوربین موبایل برتر از نگاه DxO به قرار زیر هستند:

  10 موبایل برتر برای عکاسی از نگاه DxO

  ۱۰ موبایل برتر برای عکاسی از نگاه DxO

  نظر شما چیست؟ عملکرد شیائومی را در دوربین جدیدترین پرچمدار خود چطور می بینید؟ همانطور که ملاحظه می کنید این شرکت نسبت به شیائومی می میکس  ۲ اس که به تازگی معرفی شده بود شاهد پیشرفت است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس