اینکه بخواهیم بگوییم طراحی گلکسی نوت ۹ شبیه به گلکسی نوت ۸ خواهد بود و دلیل “کاهش هزینه ها” است یک حرف اشتباه است. سامسونگ نه شرکتی است که بخواهد پرچمدارش را ارزان بفروشد نه بخواهد خساست به خرج دهد تا حاشیه سود بیشتری داشته باشد چون خوب می داند که هر لغزش به هر میزان ناچیز می تواند مرگبار باشد. امروز خبر می رسد که دلیل طراحی مشابه گلکسی نوت ۸ و متفاوت با گلکسی اس ۹+ باتری بزرگ تر است و در نتیجه احتمالا باتری گلکسی نوت ۹ بین ۳۸۵۰ تا ۴۰۰۰ میلی آمپری خواهد! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

    باتری گلکسی نوت 9

    باتری گلکسی نوت ۹

    به تصویر بالا نگاه کنید. سامسونگ اگر بخواهد از دوربین دوگانه عمودی همانند گلکسی اس ۹+ استفاده کند، باتری کوچکتری را باید برای گلکسی نوت ۹ استفاده کند اما اگر دوربین دوگانه افقی باشد، شاهد توانایی برای جایگیری باتری بزرگتر هستیم. البته همه چیز به این سادگی هم نیست، به هر حال مادر بورد وجود دارد و نمی توان به این سادگی متصور شد که اوضاع به این شکل خواهد بود اما مسلما بی تاثیر نیست. هر چند برخی احتمال استفاده از باتری L شکل همانند آیفون X را محتمل می دانستند اما سامسونگ تا آن جا که ممکن است تلاش می کند که از شبیه اپل بودن دوری کند.

    طبق شایعات جدید احتمالا باتری گلکسی نوت ۹ بزرگترین باتری ای خواهد بود که سامسونگ در یک پرچمدار رسمی جهانی خود استفاده می کند. این باتری حجمی بین ۳۸۵۰ تا ۴۰۰۰ میلی آمپر خواهد داشت. هر چند شنیدن اسم باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری این روزها به دلیل استفاده زیاد توسط چینی ها خیلی هیجان انگیز نیست اما وقتی پای یک موبایل سامسونگ، اپل یا شرکتی خوش نام در زمینه عمر باتری با باتری های حجم پایین، باشد واقعا هیجان انگیز خواهد بود.

    شما چطور فکر می کنید؟ به نظر من این بهترین شایعه درباره گلکسی نوت ۹ تا کنون بوده است!

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس