گلکسی نوت ۹ دستگاه خوبی است که البته تفاوت بسیار بزرگی با گلکسی اس ۹ پلاس ندارد مگر قلم آن! البته بحث باتری ۴۰۰۰ و حافظه داخلی حداقلی ۱۲۸ گیگابایتی نیز وجود دارد که باید بگویم این ها به قیمت کمی برای شما ارایه نخواهند شد، در حقیقت قیمت گلکسی نوت ۹ واقعا زیاد است و بیشتر از آیفون X به نظر می رسد! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

    گلکسی نوت ۹ در دو انتخاب برای حافظه داخلی و حافظه رم ارایه می شود. ابتدا مدل پیش فرض با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و حافظه رم ۶ گیگابایتی و سپس به ترتیب مقادیر ۵۱۲ و ۸ گیگابایتی به انتخاب بعدی تبدیل خواهد شد. اما فکر می کنید سامسونگ برای این انتخاب ها چه قیمتی را عنوان خواهد کرد؟ باید بگویم حتی گران تر از آیفون X.

    قیمت گلکسی نوت ۹ در مدل پایه برابر ۹۹۹ دلار است که برابر آیفون X است اما با حافظه داخلی دو برابر، همچنین قیمت گلکسی نوت ۹ در مدل ۵۱۲ گیگابایتی برای ۱۲۴۹ دلار است که این ۱۰۰ دلار بیشتر از آیفون X با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت است! به صورت کلی باید گفت هر چند سامسونگ به نسبت حافظه داخلی های خود، قیمت گذاری خوبی دارد اما در نهایت بالاترین مدل گلکسی نوت ۹ از بالاترین مدل آیفون X گران تر است!

    نظر شما چیست؟ با این اوضاع (!) این قیمت گذاری برای بازار ما چطور به نظر می رسد!

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس