گلکسی نوت ۹ (Galaxy note 9) رسما معرفی شد و با آن آشنا شدیم. هر چند به دلیل شایعات موضوع جدیدی برای بررسی نیست اما نگاه نزدیک به خود دستگاه همیشه می تواند جذاب باشد! در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا نگاه نزدیک به گلکسی نوت ۹ (Galaxy note 9) را با هم ببینیم.

   

  مهم ترین موضوعی که در شایعات ندیده بودیم، تراش ویژه آلومینویم دور دستگاه است. این موضوع به دلیل ضخیم بودن گلکسی نوت ۹ است و سامسونگ هم این موضوع را خوب می داند پس سعی می کند حداقل از نظر بصری  این دستگاه خیلی چاق نباشد!

  گلکسی نوت 9

  گلکسی نوت ۹

  موضوعی بعدی که در همین تصویر مشخص است، برآمدگی دوربین اصلی است که هرچند خیلی کم بوده اما به هر حال وجود دارد. به صورت کلی این طراحی به خصوص در رنگ مسی و از بالا ما را به یاد گلکسی نوت ۵ می اندازد!

  همانطور که پیش از این در آینده نگری ایران خوانده بودیم، دوربین دوگانه گلکسی نوت ۹ با پردازش های هوش مصنوعی AI همراه است تا تشخیص صحنه بهتر صورت بپذیرد. به صورت کلی دیگر مشخصات دوربین کاملا شبیه به گلکسی اس ۹ پلاس است.

  دوربین گلکسی نوت 9

  دوربین گلکسی نوت ۹

  گلکسی نوت ۹ با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری و حداقل حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی آمده تا توجه ویژه ای از مخاطبین را جلب کند اما از یاد نبرید که گلکسی نوت ۹ با انتخاب ۶-۱۲۸ برای حافظه رم و داخلی با قیمت ۹۹۹ دلار و برای ۸-۵۱۲ گیگابایتی برابر ۱۲۴۹ دلار است که اصلا قیمت ارزانی نیست!

  نظر شما چیست؟ گلکسی نوت ۹ را می پسندید؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس