درباره گلکسی واچ (Galaxy Watch) شایعاتی چند در آینده نگری ایران خوانده بودیم. اگر به یاد داشته باشید پنج سال پیش همزمان با گلکسی نوت ۳ اولین ساعت های هوشمند سامسونگ معرفی شدند. حالا و همزمان با معرفی گلکسی نوت ۹ شاهد معرفی و برندسازی دوباره با نام گلکسی واچ (Galaxy Watch) به جای گیر اس ۴ (Gear S4) هستیم. در ادامه با آینده نگری ایران همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

  گلکسی واچ

  گلکسی واچ

  همانطور که پیش از این خوانده بودیم، گلکسی واچ با نمایشگر بزرگتر ارایه خواهد شد که یک نمایشگر دایره ای و از نوع Super AMOLED بوده و با شیشه گوریلا گلس DX+ محافظت می شود. مقاومت گلکسی واچ (Galaxy Watch) در برابر آب، مناسب برای شنا توصیف می شود. همچنین ویژگی اتصال به شبکه مخابراتی نسل چهار (LTE) و شارژ بی سیم همانند نسل های قبلی در آن وجود دارد.

  مقاومت گلکسی واچ (Galaxy Watch) در برابر آب، مناسب برای شنا توصیف می شود

  درباره سیستم عامل گلکسی واچ صحبت ویژه ای نشد و ما این را به عنوان وجود تایزن در روح این ساعت تلقی می کنیم. جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ متمرکز بر سلامتی است و مدام ضربان قلب شما را بررسی می کند تا در صورت بروز اتفاقی مشکوک، به شما هشدار دهد. همچنین عمر باتری گلکسی واچ “چند روز” عنوان شده که خبر از عمر باتری بهتر می دهد.

  از نظر طراحی ظاهر حاشیه چرخنده دور نمایشگر کمتر در مرکز توجه بوده و بیشتر شبیه به گیر اس های کلاسیک است. نظر شما درباره گلکسی واچ چیست؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آینده نگری ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس